Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rok 2014 z dwiema nowymi galeriami w Lublinie

Atrium Felicity oraz Tarasy Zamkowe to dwie inwestycje handlowe, jakie wystartują w tym roku w Lublinie - pisze Kurier Lubelski. Trzecia z nich, projekt Ikei z powodu opóźnień z uzyskiwaniem pozwoleń administracyjnych nie wystartuje zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami - jesienią. Otwarcie Atrium Felicity planowane jest na 20. marca br. Obecnie w obiekcie trwają prace wykończeniowe.
Reklama


Poziom komercjalizacji obiektu wynosi 93 proc. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa i ul. Grygowej. Atrium Felicity będzie centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu galerii wynosi 75 tys. mkw.

Budowa Tarasów Zamkowych rozpoczęła się w październiku 2013 roku. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał br.

Tarasy Zamkowe to centrum handlowe powstające w samym sercu Lublina, w okolicy Zamku Lubelskiego. Zaoferuje do 38 tys. mkw. powierzchni najmu i będzie miejscem dla ok. 150 sklepów. Otwarcie obiektu jest planowane na ostatni kwartał 2014 roku. Całkowity koszt inwestycji to około 95 milionów euro (398 milionów złotych). Inwestorem jest firma Immofinanz.

Lubelskie centrum Inter IKEA Centre Group Poland będzie największym obiektem handlowym we wschodniej Polsce. Znajdzie się w nim ponad 150 sklepów i punktów usługowych, w tym pierwszy w południowo-wschodniej części kraju sklep IKEA. Koszt inwestycji to około 650 mln zł.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum