Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rolnik z reklamy Lidla: Przekazałem 100 tys. na leczenie Pani Oksany

- W związku z chorobą Pani Oksany Kharchenko, mając na względzie trudną sytuację losową Jej oraz Jej rodziny, przekazałem kwotę 100 tysięcy złotych na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Pani Oksany - zapewnia Jędrzej Cichowlas. - Pragnę podkreślić, że od zawsze działania mojej firmy uwzględniają dbałość o dobro wszystkich jej pracowników i poszanowanie przepisów prawa - dodaje rolnik w oświadczeniu przesłanym do money.pl
Reklama

Konsul honorowy Ukrainy, który zajmuje się sprawą poszkodowanej Ukrainki stwierdził w rozmowie z gazeta.pl, że Lidl nie powinien zrywać współpracy z biznesmenem, który nie pomógł Oksanie. - Chciałbym, żeby były szef pani Oksany zrozumiał swoje błędy i ciężką pracą, odnosząc sukcesy biznesowe, zarobił na godziwe zadośćuczynienie - mówi Witold Horowski, konsul honorowy Ukrainy.

Jednocześnie pozew względem Jędrzeja Cichowlasa zapowiedział pełnomocnik kobiety - Patryk Graczyk. Jak tłumaczy w rozmowie z reporterem TOK FM, ustalenie istnienia stosunku pracy będzie miało znaczenie m.in. w kontekście "dalszych roszczeń pracowniczych pani Oksany względem pracodawcy".

W tym samym czasie wojewoda polecił komendantowi wojewódzkiemu wielkopolskiej policji osobisty nadzór nad śledztwem w tej sprawie.

Więcej o sprawie czytaj tutaj.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (9)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum