Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rośnie park handlowy w Pyskowicach. Aldi najemcą

PA Nova realizuje inwestycję parku handlowego w Pyskowicach. Sklepy będą rozmieszczone na blisko 8000 mkw., a do dyspozycji klientów zostanie oddanych 229 miejsc parkingowych.
Reklama

W styczniu uzyskano pozwolenie na budowę, a już w połowie lutego została podpisana pierwsza umowa najmu. W wolnostojącym obiekcie o powierzchni niespełna 1400 mkw., sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych Aldi uruchomi swój pierwszy w Pyskowicach sklep dla ponad 16 tys. mieszkańców miasta zlokalizowanego na południu Polski.

Tenant-mix inwestycji został zoptymalizowany pod kątem wygody nabycia najpotrzebniejszych artykułów codziennego użytku, a Aldi, jako główny operator spożywczy, jest jednym z jego filarów.

PA Nova jest notowaną na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie grupą kapitałową z 35 letnim doświadczeniem. Działalność obejmuje generalne wykonawstwo budowlane, usługi deweloperskie powierzchni handlowych i przemysłowych, pracownię architektury i urbanistyki, zarządzanie obiektami komercyjnymi, rozwój nowych technologii w obszarze cyfryzacji przedsiębiorstw i Przemysłu 4.0. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum