Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rossmann rozbudowuje centra dystrybucji

Rossmann rozbudowuje dwa centra dystrybucyjne. Magazyn w Grudziądzu powiększy się o ponad 11 tys. mkw., a obiekt w Pyskowicach zyska niemal 18 tys. mkw. powierzchni. Nowa przestrzeń jest odpowiedzią na stale rosnącą liczbę sklepów Rossmann w Polsce. Generalnym wykonawca jest firma Commercecon.
Reklama

Rozbudowa magazynu Rossmanna w Grudziądzu

Centrum dystrybucyjne Rossmann w Grudziądzu zostało otwarte w lutym 2012 r. i było drugim magazynem firmy w Polsce. Łączna powierzchnia obiektu wyniosła 25 tys. mkw., a zatrudnienie znalazło w nim około 100 osób.

- Po 10 latach funkcjonowania grudziądzkiego magazynu przyszedł czas na jego rozbudowę. Inwestycja związana jest ze stale rosnącą liczbą naszych sklepów w Polsce – wyjaśnia Agata Nowakowska, rzecznik prasowy firmy Rossmann.

Rozbudowa magazynu Rossmanna na Śląsku

W tym samym czasie generalny wykonawca rozbudowuje centrum dystrybucyjne swojego klienta w Pyskowicach na Śląsku. Istniejący tu kompleks o powierzchni 26 tys. mkw. zyska prawie 17 tys. nowej przestrzeni magazynowej, której towarzyszyć będzie jednokondygnacyjne biuro o powierzchni 1 tys. mkw. Obie inwestycje mają zostać oddane do użytkowania w I kwartale przyszłego roku.

To nie pierwsza realizacja Commercecon dla firmy Rossmann. Współpraca trwa nieprzerwanie od 2017 roku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum