Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rossmann sponsorem Open’era

Po partnerstwie podczas ubiegłorocznej edycji, na której pojawiła się pierwsza w Polsce niskoemisyjna scena zasilana wodorem, współpraca Open’era z Rossmannem wchodzi na nowy poziom. W 2023 roku jedna z największych marek segmentu retail w Europie i lider w swojej kategorii w Polsce dołącza do grona sponsorów festiwalu.
Reklama

Kooperacja Open’era i Rossmanna to szereg obustronnych działań promocyjnych, które między innymi sprawią że w całej Polsce i w każdym sklepie Rossmanna wkrótce pojawi się odrobina festiwalowej magii. Wspólne działania są również zapowiedzią zupełnie nowej strefy na terenie Open’era.

Rozszerzenie współpracy z Open’erem jest dla Rossmanna naturalnym kolejnym krokiem. Dostrzegamy między nami wiele synergii. Łączy nas także dążenie do prowadzenia biznesu w sposób jak najbardziej zrównoważony i promowania tego co lepsze dla środowiska. Open’er stanowi idealną przestrzeń do wzajemnego dzielenia się dobrą energią i inspirowania do troski o przyszłość planety, toteż Rossmann jest na nim obecny z akcją Czujesz Klimat? – mówi Marcin Grabara, wiceprezes Rossmann Polska.

Tegoroczna edycja Open’era odbędzie się w dniach 28.06-01.07 w Gdyni, na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Na festiwalu wystąpią między innymi Kendrick Lamar, Arctic Monkeys, Lizzo oraz Lil Nas X.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum