Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rozbudowa Nowych Bielaw. W Toruniu otwarto park handlowy

W Toruniu otwarto właśnie nowy retail park. To część zakrojonej na szeroką skalę rozbudowy centrum handlowego Nowe Bielawy. Inwestor planuje podobną inwestycję, tym razem w Łodzi.
Reklama

Dobiegł końca pierwszy etap rozbudowy centrum handlowego Nowe Bielawy. Efektem jest otwarty dziś park handlowy, który powstał w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu. Jest to jedna z dwóch bliźniaczych inwestycji przy ul. Olsztyńskiej w Toruniu. Zakończenie drugiej planowane jest na wiosnę 2023 r.

Od dziś klienci mogą zrobić zakupy w pierwszym z parków. W jego ofercie znajdują 3 sklepy wielkopowierzchniowe. Dzięki otwarciu nowego parku na toruńskim rynku zadebiutował pierwszy w mieście sklep sieci NEONET. Drugim najemcą obiektu jest sklep popularnej sieci TEDi. Całość tenant-mix’u dopełni Komfort, który planuje otwarcie sklepu 9 grudnia.

 

 

Sam jednokondygnacyjny retail park zapewniać ma także komfort zakupów. Do każdego z lokali prowadzi osobne wejście z ulicy. Wokół inwestycji powstało 100 miejsc postojowych, dzięki którym można zaparkować pod drzwiami obiektu. –  Park handlowy powstał z myślą o osobach, które chcą się wybrać na zakupy w konkretnym, jednym sklepie, ale także połączyć wizytę w nim z shoppingiem w Nowych Bielawach i na odwrót. Mamy także na uwadze, że to nie koniec nowości przy ulicy Olsztyńskiej. Kolejny retail park rośnie – mówi.

Inwestycja, analogiczna do tej właśnie otwartej, jest zarazem drugim etapem rozbudowy Nowych Bielaw. Tu również klienci niebawem znajdą 3 sklepy wielkoformatowe - Sinsay, Maxi Zoo, a także sklep popularnej sieci wielobranżowej non-food.

Kolejna inwestycja w Łodzi

Na tym jednak nie koniec inwestycji. W planach jest również rozbudowa centrum handlowego Nowa Górna w Łodzi, które w tym roku przeszło gruntowną modernizację, m.in. elewacji i strefy food court. W sąsiedztwie obiektu niebawem wyrosnąć ma park handlowy, który pomieści 4 sklepy wielkopowierzchniowe.

Póki co inwestor nie zdradza szczegółów dotyczących oferty. Wiadomo jedynie, że nowy obiekt będzie miał ok. 3000 m kw. powierzchni i ulokowany zostanie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Nowa Górna.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum