Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rozmowy spółki Mayland z inwestorem CH Serenada bliskie finalizacji

Trwają rozmowy spółki Mayland RE z inwestorem zainteresowanym wspólną realizacją CH Serenada w Krakowie. Jak mówi w rozmowie z Propertynews.pl Andrzej Jarosz, dyrektor komunikacji i marketingu Mayland, firma spodziewa się ich szybkiego zakończenia, tak by wiosną ruszyć z pracami budowlanymi.
Reklama
Jesteśmy na etapie intensyfikacji działań związanych z komercjalizacją centrum - projekt został zaprezentowany na targach MAPIC, uruchomiliśmy stronę internetową, rozpoczęliśmy też działania promocyjne związane z promocją inwestycji wśród mniejszych najemców - wyjaśnia Andrzej Jarosz.

Do tej pory firma Mayland przy komercjalizacji CH Serenada koncentrowała się na największych najemcach. Efektem tych działań są m.in. umowy z grupami LPP i Inditex, które wynajęły w krakowskim projekcie powierzchnię dla wszystkich swoich konceptów. Dodatkowo LPP chce uruchomić w Serenadzie swoją nową markę, nieobecną jeszcze na rynku. Najemcą spożywczym będzie supermarket Piotr i Paweł.

- Obecnie obiekt jest skomercjalizowany w 40 proc. Jak na ten etap, mamy dobre tempo. Na wiosnę zamierzamy przekroczyć poziom 50 proc. - podkreśla Andrzej Jarosz.

Deweloper dysponuje prawomocnym pozwoleniem na budowę obiektu handlowego o powierzchni 42 tys. mkw. od września ubiegłego roku.

Inwestycja zostanie zrealizowana na krakowskiej Olszy, między ulicami Dobrego Pasterza i Bora-Komorowskiego, w sąsiedztwie już istniejącego centrum handlowego Krokus.

Zgodnie z wcześniej przedstawionym projektem, w Serenadzie znajdzie się 170 sklepów oraz parking na ok. 1,7 tys. samochodów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum