Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rozrywka, koncerty i smaki świata - nowa odsłona warszawskiej galerii handlowej

Warszawska Galeria Młociny otwiera nowy rozdział w historii Hali Hutnik, czyli gastronomiczno-rozrywkowej części strefy Spotkania i Dania znajdującej się na drugim piętrze.
Reklama

W Hali pojawiły się automaty do gier oraz jedyne w tej części miasta stoły do shuffleboardu. Już wkrótce, odwiedzający będą mogli także skosztować różnorodnych piw z samoobsługowej ściany piwnej, a na scenie odbędą się koncerty, występy na żywo czy transmisje wydarzeń sportowych.

Shuffleboard w Hali Hutnik, fot. mat. pras.
Shuffleboard w Hali Hutnik, fot. mat. pras.

W strefie rozrywki w Hali Hutnik, pod szyldem MK Bowling można teraz zagrać m.in. w dobrze znanego Pac-Mana, zdobywać punkty na automatach do koszykówki czy rozegrać własne mistrzostwa przy stołach z piłkarzami. Nowością są także stoły do gry w shuffleboard, która łączy w sobie elementy m.in. curlingu i kręgli.

Industrialny wystrój inspirowany hutą i smaki świata

Pomiędzy rozgrywkami na gości Hali Hutnik czeka różnorodna oferta kulinarna, m.in. Tel Aviv, Pasibus, Buena Vista Social Food, Gringo Bar czy Pesto Cafe. Niebawem udostępniona zostanie także samoobsługowa ściana piwna. Dostępnych będzie aż 7 kranów, w tym piwa Grupy Żywiec, kraftowe oraz wino frizzante. Płatność będzie realizowana za pomocą kart prepaid doładowywanych przy barze, a docelowo również z poziomu aplikacji.

Do wspólnego spędzania czasu w Hali Hutnik zachęca także wnętrze: wysokie, industrialne stoły, nad którymi unosi się oświetlenie dające efekt rozżarzonego pieca. To jeden z elementów wystroju nawiązujących do huty stali znajdującej się tuż obok Galerii Młociny.

Koncerty, degustacje, zabawa i liczne promocje

 – Nową odsłonę Hali wzmacnia nie tylko strefa gier, shuffleboard, ściana piwna ale także urozmaicony  program kulturalny, który realizowany będzie cyklicznie na scenie Hali Hutnik – mówi Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Młociny.

W piątek, 13 stycznia, goście Hali Hutnik będą mogli posłuchać koncertu Tomasza Packa, który rozpocznie serię planowanych wydarzeń muzycznych. Sobota upłynie pod znakiem turnieju w shuffleboard oraz występu artystów reprezentujących Bielański Ośrodek Kultury. Niedziela będzie okazją do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z wykorzystaniem Instaxa. Informacje o kolejnych wydarzeniach i atrakcjach będą na bieżąco udostępniane na stronie internetowej Galerii Młociny oraz na jej profilach w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie i TikToku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum