Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rusza kampania jogurtów Skyr od OSM Piątnica

OSM Piątnica rusza z nową kampanią jogurtów Skyr typu islandzkiego. Działania prowadzone są pod hasłem „Skyrunek Islandia” i obejmują m.in. kampanię reklamową w telewizji i Internecie oraz loterię konsumencką z nagrodami. Celem działań jest wsparcie kategorii jogurtów Skyr oraz najnowszego produktu w ofercie marki – Skyr w wersji pitnej.
Reklama

Piątnica rozpoczęła kampanię reklamową promującą jogurty Skyr oraz najnowszy produkt w ofercie marki, czyli jogurty pitne Skyr dostępne w pięciu smakach. W ramach działań promocyjnych, w połowie maja, rozpoczęła się loteria konsumencka, która potrwa do 10 lipca. Nagrodą główną są 3 (dwuosobowe) wyprawy na Islandię, natomiast przez cały okres promocji codziennie do wygrania jest głośnik JBL i 10 par słuchawek JBL. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest zakup jogurtu Skyr marki Piątnica (w kubeczku lub w wersji pitnej) i zachowanie paragonu. Działania promocyjne są prowadzone w TV i VOD oraz w formie szeroko zasięgowej kampanii internetowej, która obejmuje m.in. aktywności w social mediach oraz współpracę z influencerami. Spot reklamowy powstał przy współpracy z agencją kreatywną Plej, natomiast za zakup mediów odpowiadał dom mediowy Five Media.

Najnowszy jogurt od OSM Piątnica w wersji pitnej to poszerzenie dotychczasowej oferty jogurtów typu islandzkiego Skyr. Zakręcana butelka o pojemności 330 ml wpisuje się w trend „on the go” i ma również zachęcić konsumentów do sięgnięcia po pitny jogurt Skyr pomiędzy posiłkami lub w ramach przekąski. Wysoka zawartość naturalnego białka w jogurcie pitnym Skyr stanowi źródło energii, „daje krzepę” do realizowania codziennych wyzwań. Jogurt typu islandzkiego od OSM Piątnica produkowany jest z wysokiej jakości mleka, od krów karmionych paszami bez GMO, posiada prosty skład oraz kremową konsystencję.

Jogurt pitny Skyr dostępny jest w pięciu smakach: naturalnym, waniliowym, jagodowym, truskawkowym oraz mango - marakuja. Jogurty Skyr występują również w klasycznej wersji w kubeczku i charakteryzują się gęstą i kremową konsystencją oraz wyjątkowym smakiem. Kategoria jogurtów typu islandzkiego od OSM Piątnica to propozycja dla konsumentów dbających o zdrowe odżywianie oraz prowadzących aktywny tryb życia.
Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie https://skyr.piatnica.com.pl/.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum