Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rusza kampania Kubusia. Do wygrania 1100 nagród

Kubuś rozszerza akcję z kosmicznymi naklejkami. Marka startuje z nową promocją, w której do wygrania są najnowsze konsole, teleskopy i gadżety dedykowane młodym pasjonatom kosmosu.
Reklama

Kubuś przygotował dla najmłodszych niespodziankę. Pełne fascynujących wzorów kosmiczne naklejki czekają na odkrycie pod etykietami soków 100% 300 ml. Dzięki nim dzieci mogą poznać ponad 40 różnych obiektów i ułożyć je na specjalnych planszach z ciekawostkami przygotowanymi we współpracy z astronomem z Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach. Dodatkowo kosmiczne naklejki świecą w ciemności.

W ramach tej akcji marka przygotowała kolejną aktywność. Specjalna, kosmiczna promocja daje szansę na wygranie atrakcyjnych i wspierających rozwój pasji nagród. Do zgarnięcia czekają m.in.: XBOX Series X z bonem na kosmiczną grę, teleskop, projektor gwiazd, bluzy świecące w ciemności, kosmiczne skarpetki oraz eKarty empik. Żeby wziąć udział w promocji, wystarczy kupić dowolny produkt marki Kubuś, zachować paragon i zarejestrować go na stronie internetowej. W puli czeka ponad 1100 nagród.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum