Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rusza komercjalizacja Kasztelanii, pierwszego parku handlowego w Chrzanowie

Park Handlowy Kasztelania w Chrzanowie, który znajduje się na granicy województw małopolskiego i śląskiego to projekt, który ewoluował na przestrzeni ostatnich lat. Aktualnie po dopasowaniu go przez nowego właściciela do aktualnych potrzeb klientów, jest to obiekt parterowy o powierzchni 11 tys. mkw. GLA.
Reklama

Nowa koncepcja projektu jest odpowiedzią na obecne zwyczaje zakupowe klientów. Dzięki temu  Kasztelania to pierwszy obiekt tego typu w regionie, w którym można szybko i wygodnie zrobić zakupy w drodze z pracy do domu. Mniejsza liczba sklepów oraz powierzchni handlowej na rzecz wygodnego parkingu jest odpowiedzią na dzisiejszy model robienia zakupów, na które poświęca się mniej czasu niż jeszcze parę lat temu. 

W parku handlowym Kasztelania zaplanowano powierzchnię dla około 15 najemców oraz parking na prawie 400 aut. Jest to obiekt zlokalizowany wśród trzech największych osiedli mieszkaniowych prawie 40 – to tysięcznego Chrzanowa z bezpośrednim połączeniem zapewnionym przez komunikacją publiczną. 

– Doskonała, centralna lokalizacja jest kluczowa w przypadku tego projektu. Z jednej strony Chrzanów jest znakomicie skomunikowany dzięki autostradzie A4 między Krakowem a Katowicami oraz drodze wojewódzkiej. Z drugiej strony jest miastem bardzo wygodnym do życia i spędzania w nim czasu. Kasztelania jako projekt „szyty na miarę” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najemców oraz klientów – informuje Grzegorz Mroczek – wiceprezes CREAM.

Otwarcie Parku Handlowego Kasztelania zaplanowane jest na drugi kwartał 2019 roku. Firmą odpowiedzialną za jego komercjalizację na zasadach wyłączności jest CREAM. Inwestorem jest spółka STEC, firma prężnie działająca na rynku nieruchomości komercyjnych od 1998 roku. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum