Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rusza pakiet wsparcia dla branży spożywczej. Prawie 6 mln zł na ograniczenie wpływu COVID-19

- Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła nabór przedsiębiorstw zainteresowanych uzyskaniem wsparcia finansowego w obszarze szkoleń i doradztwa, które mają na celu ograniczenie kryzysu spowodowanego COVID-19. Rekrutacja trwa do 30.11.2020 roku - informuje Polska Federacja Producentów Żywności.
Reklama

– Uruchomiony właśnie pakiet wsparcia dla sektora żywnościowego jest efektem współpracy ekspertów Sektorowej Rady ds. Kompetencji – sektor żywności wysokiej jakości oraz PARP. Pierwotne zadania Rady zostały zmodyfikowane w celu jak najszybszego zapewnienia dofinansowania szkoleń, które powinny znacząco zwiększyć kapitał wiedzy i umiejętności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i utrzymania konkurencyjności producentów żywności w warunkach pandemii COVID-19 – mówi Andrzej Gantner, Przewodniczący Sektorowej Rady, Wiceprezes i Dyrektor Generalny PFPŻ ZP.

Kto może skorzystać z dofinansowania?
Dofinansowanie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców (zarówno MŚP, jak i dużych) działających w oparciu o wpis PKD 10-Produkcja artykułów spożywczych (za wyjątkiem PKD 10.9 Produkcja gotowych paszy i karmy dla zwierząt - te firmy mogą się rekrutować do projektu pod warunkiem, że posiadają status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa).

Więcej na portalspozywczy.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum