Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ruszył drugi dzień VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Kolejny dzień dyskusji w ramach VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu rozpoczął się w czwartek. To największa w kraju konferencja dedykowana sektorowi spożywczemu i branży handlowej. Podczas drugiego dnia uczestnicy będą dyskutować na takie tematy jak: „Smart shopping, smart retail, smart city – czyli konsument i handel w cyfrowym otoczeniu”, czy „Handel i dystrybucja. Nowy ład. Polski i Europejski handel w trakcie rewolucji”. Ponadto, zostanie podsumowane ostatnie 20 lat funkcjonowania nowoczesnego handlu w Polsce.
Reklama

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu (8th Food Market & Retail Forum 2015) to dwa dni debat, w tym 15 paneli dyskusyjnych, kilkadziesiąt wystąpień i prezentacji uznanych polityków, ekspertów, szefów firm i analityków, to także ok. 100 panelistów i ponad 1000 gości z kraju i zagranicy. Każdego roku gośćmi Forum są szefowie resortów gospodarki i rolnictwa, a także najważniejszych agend rządowych związanych z sektorem spożywczym i handlowym.

Drugi dzień VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu otworzy debata "Handel i dystrybucja. Nowy ład. Polski i Europejski handel w trakcie rewolucji". W trakcie debaty eksperci i przedstawiciele największych sieci handlowych w Polsce będą dyskutowali m.in. na temat wyzwań stojących przed firmami dystrybucyjnymi, które wynikają z dynamicznych zmian do jakich doszło na polskim i europejskim rynku handlu w ostatnich latach.

W panelu swoją obecność potwierdzili: Andrzej Balicki, radca prawny DLA Piper Wiater Sp.k.; Rafał Brzoska, prezes zarządu Grupy Integer.pl; Sławomir Chłoń, prezes zarządu Organic Farma Zdrowia SA; Beata Jankowiak, dyrektor zakupów w Jeronimo Martins Polska SA; Adam Manikowski, dyrektor zarządzający w Tesco Polska Sp. z o. o.; Paweł Musiał, członek rady nadzorczej Profi Rom Food, członek rady nadzorczej X5 Retail Group; Robert Noceń, członek zarządu i dyrektor działu hipermarketów w Carrefour Polska Sp. z o.o.

O godzinie 11.30 nastąpi cykl wystąpień przedstawicieli sieci handlowych, analityków i ekspertów, którzy podsumują 20 lat nowoczesnego handlu w Polsce. Wśród nich znajda się: Patrick Renault, prezes Grupy Muszkieterów, który opowie, jak skutecznie połączyć biznes online i offline, Piotr Grauer, dyrektor w Grupie Deal Advisory, Zespół M&A, KPMG w Polsce, który przedstawi 20 lat transformacji polskiego handlu detalicznego i nadchodzące wyzwania, Agnieszka Gosiewska, dyrektor ds. kluczowych klientów w firmie Nielsen, która opowie o 20 latach nowoczesnego handlu w Polsce.

Ta część Forum zostanie zakończona debatą podsumowującą pt. „20 lat nowoczesnego handlu w Polsce – nowy konsument, nowy handel”.

Kolejne dyskusje będą dotyczyły takich zagadnień jak np.: smart shopping, rynek dystrybucji, strategie w handlu detalicznym.

Forum to doskonałe miejsce spotkań i wymiany poglądów oraz kontaktów środowiska biznesowego, przedstawicieli administracji rządowej, nauki i osób mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym.

Organizatorem konferencji jest Grupa PTWP, organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, a także wydawcą magazynów i portali internetowych: Nowy Przemysł, wnp.pl, Rynek Spożywczy, portalspozywczy.pl, dla handlu.pl, farmer.pl (magazyn Farmer), Rynek Zdrowia, propertynews.pl, portalsamorzadowy.pl, a także wielu innych projektów internetowych i prasowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum