Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ruszył drugi sklep pod szyldem MojeAuchan (galeria)

1 marca został otwarty sklep MojeAuchan na ulicy Odkrytej w Warszawie. To drugi sklep w tym formacie, który proponuje swoim Klientom sieć Auchan. Pod tym szyldem sieć Auchan proponuje klientom nowy koncept sklepu miejskiego, w którym znajduje się m.in. oferta produktów sezonowych, bio i dietetycznych, a także możliwość skanowania, kserowania, wywoływania zdjęć oraz dostarczenia zakupów, na które zamówienie klient złożył w internecie.
Reklama

MojeAuchan na ulicy Odkrytej, to typowy sklep miejski o powierzchni 700 mkw., którego ambicją jest oferowanie klientom nowego i innowacyjnego podejścia do zakupów, opartego na połączeniu z kanałem sprzedaży elektronicznej AuchanDirect.pl.

Klienci mogą codziennie robić zakupy w nowym sklepie, który przeszedł gruntowną przebudowę. Na 700 mkw., MojeAuchan proponuje gamę, na którą składa się prawie 6000 starannie wyselekcjonowanych produktów. W ofercie sklepu główne miejsce zajmują owoce i warzywa oraz nowe trendy żywieniowe z bogatą ofertą produktów sezonowych i bio, dietetycznych, jak i lokalnych oraz produktów tzw. niebieskich specjalnie oznaczonych etykietą Żyć lepiej, tak aby naszym Klientom doradzić jak najlepsze produkty. MojeAuchan zaprasza również na Targ Wędlin i Serów.

Dla klientów, którzy chcą zjeść szybko i smacznie, MojeAuchan przygotował kącik BISTRO z kawą serwowaną na miejscu, słonymi i słodkimi przekąskami.

Moje Auchan udostępnia możliwość skanowania, kserowania, wywoływania zdjęć oraz dostarczenia zakupów, na które zamówienie klient złożył w internecie.

Klienci mogą również skorzystać z oferty kuponingu dzięki nowej aplikacji Auchan.

Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku Auchan rozpoczął rebranding sieci supermarketów Simply Market na Moje Auchan. Pierwsza taka placówka została otwarta przy ul. Andresena 4 w Warszawie.

Simply Market Polska to sieć 34 supermarketów należących do spółki Elea Polska. Sklepy są usytuowane w centralnej i południowej Polsce. W lipcu 2017 roku sieć uruchomiła placówkę na Pomorzu - w Gdyni. W lutym 2017 roku spółka Auchan Polska została 100 proc. właścicielem Elea Polska w miejsce dotychczasowego właściciela AUCHAN RETAIL INTERNATIONAL S.A. Taka sama zmiana miała miejsce w przypadku spółki Auchan E-commerce Polska, prowadzącej sklep auchandirect.pl.

Auchan otwiera nowe sklepy także pod szyldem Auchan Supermarket.

Przeczytaj także:

Auchan ma pierwszy supermarket w Polsce. Znajduje się w Konstancinie pod Warszawą

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum