Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ruszył N-Park w Pszczynie. Najemcami m.in. Biedronka, Media Expert i Pepco

N-Park w Pszczynie o powierzchni najmu ponad 7 tys. m kw. zrealizowany został we współpracy z firmą PKB Inwest Budowa.
Reklama

Firma Napollo otworzyła kolejną inwestycję komercyjną pod marką N-Park. 

Mieszkańcy Pszczyny będą mogli skorzystać z oferty zawierającej takie marki, jak: KiK, Martes Sport, kaes, CCC, Hebe, Pepco, Tedi, Dealz, Media Expert, a także dyskont spożywczy Biedronka czy restauracja szybkiej obsługi KFC. Biedronka i Pepco otworzą swoje lokale w drugim etapie otwarcia, Pepco 2 sierpnia, a datę otwarcia Biedronki sklep zakomunikuje klientom wkrótce.

Kolejne otwarcie obiektu N-Park planowane jest przez Napollo już w czwartym kwartale tego roku i odbędzie się w Gnieźnie, tuż obok funkcjonującej tam Galerii Piastova, także należącej do Napollo.

Strategiczna współpraca pomiędzy PKB Inwest Budowa a Napollo

Współpracę z PKB Inwest Budowa Napollo rozpoczęło kilkanaście  lat temu m.in od projektu Parku Handlowego w  Ząbkach, Bielsku Podlaskim, a także planując inwestycję w Gnieźnie - Galerię Piastova, wybudowaną i oddaną do użytku w 2018 roku. Napollo i PKB Inwest  Budowa pod koniec 2021 porozumiały się co do  strategicznej współpracy, mającej  na celu wspólną realizację projektów handlowych w najbliższych latach. Wynikiem tego porozumienia jest m.in. wspólny projekt w Pszczynie. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum