Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ruszyła letnia loteria marki Orbit

Lato kojarzy nam się z owocowymi smakami. Aby zachęcić konsumentów do poznawania i testowania wyjątkowych wariantów z portfolio gum bezcukrowych Orbit®, ruszyła loteria „Owocowe Smaki Orbit®”. Zabawa potrwa do 27 sierpnia. Nagrodą główną jest 8 voucherów o wartości po 10 000 zł do wykorzystania na wymarzoną wakacyjną podróż w biurze turystycznym Rainbow. W ramach loterii na zwycięzców czeka również 2 000 zestawów z zapasem bezcukrowych gum do żucia Orbit®.
Reklama

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zakupić przynajmniej jedno opakowanie gumy do żucia Orbit® o smaku owocowym, zarejestrować paragon stronie konkursowej: www.owocowesmakiorbit.pl za pomocą elektronicznego formularza oraz zagłosować na ulubiony smak. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 10 oddzielnych paragonów i tym samym uzyskać 10 dodatkowych losów.

Rozlosowanych zostanie 8 voucherów o wartości 10 000 zł do wykorzystania na zakup wymarzonych wakacji w biurze turystycznym Rainbow. Przyznane zostanie także 2 000 nagród II stopnia – rocznych zapasów bezcukrowych gum do żucia Orbit®. Losowanie nagród będzie się odbywać raz w tygodniu w okresie od 10 lipca do 28 sierpnia 2023 r. W każdym z nich wyłoniony zostanie zwycięzca jednej nagrody I stopnia oraz 250 zwycięzców nagród II stopnia. Regulamin loterii znajduje się na stronie: www.owocowesmakiorbit.pl.

Loterii będzie również towarzyszyć szeroko zakrojona kampania komunikacyjna. Jej aktywacje zobaczymy w Digitalu, Social Mediach oraz na profilach znanych influencerów. Wykorzystane zostanie również ponad 900 nośników OOH i prawie 500 nośników Digital OOH w 10 miastach. Informacje na temat loterii znajdą się również na 900 rowerach miejskich, a także na 147 nośnikach w 45 letnich kurortach.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum