Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ruszyła rejestracja na Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Jak co roku Forum Rynku Spożywczego i Handlu stwarza okazję, żeby w jednym miejscu spotkali się na inspirujących dyskusjach i kuluarowych rozmowach przedstawiciele największych firm sektora spożywczego i handlowego oraz HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy.
Reklama

Forum Rynku Spożywczego i Handlu organizowany będzie w szczególnych okolicznościach w hybrydowej formule: on-line oraz stacjonarnie - z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. 

ZAREJESTRUJ SIĘ
 
Pandemia koronawirusa przyniosła szereg wyzwań dla producentów żywności, sektora retail i HoReCa. Nowy reżim sanitarny, zawirowania w łańcuchach dostaw, ograniczenia w działalności branży HoReca, zmiany zachowań konsumenckich to niejedyne problemy, z którymi firmy mierzyły się w 2020 roku. Z jakim skutkiem? Jak zmienia się rynek? Jak innowacje wpłyną na jego kształt? Które trendy I tendencje wybrzmią, a które pójdą w zapomnienie? O tym porozmawiamy podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Pełna agenda znajduje się na STRONIE

W ramach Forum organizowane są dwa konkursy, Certyfikat Dobry Produkt i Food&Retail Star, których finał odbędzie się podczas uroczystej Gali na zakończenie pierwszego dnia Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Produkty bądź usługi można zgłaszać w obu konkursach tylko do 5 października 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy Dobry Produkt

Formularz zgłoszeniowy Food&Retail Star

Podczas wieczornej Gali ogłosimy także laureatów konkursu "Nagroda Rynku Spożywczego". Tu - inaczej niż w dwóch powyższych - laureatów wyłaniają redakcje magazynu „Rynek Spożywczy” oraz serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl spośród firm, które swoimi działaniami brylują na rynku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum