Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ruszyła rekrutacja do programu menedżerskiego w Jeronimo Matins

Do 29 lutego można składać aplikacje na program menedżerski w Jeronimo Matins. Jego celem jest zaoferowanie najlepszym absolwentem możliwości przyspieszonego rozwoju kariery zawodowej w sieci Biedronka.
Reklama

Zdaniem ekspertów, handel ma coraz większe problemy ze znalezieniem pracowników. Jednym z rozwiązań jest właśnie kształcenie własnych kadr.

Program Management Trainee to oferta pracy dla absolwentów studiów magisterskich oraz studentów ostatnich lat studiów, przygotowująca ich do objęcia w niedalekiej przyszłości odpowiedzialnych stanowisk w strukturach grupy Jeronimo Martins.

Celem trwającego 12 miesięcy programu jest jak najlepsze poznanie organizacji i przygotowanie uczestników do realizacji różnorodnych zadań w firmie.

W dziale operacyjnym najważniejszym etapem stażu jest praca w sklepach (Biedronka, hebe) – pozwala poznać zasady działania sklepów, asortyment oraz potrzeby klientów. Dlatego w trakcie programu przez pewien czas absolwenci realizują zadania Sprzedawcy – Kasjera, a następnie przyglądają się pracy Kierownika Sklepu, Kierownika Rejonu oraz Kierownika Okręgu.

Biuro regionalne i centrum dystrybucyjne - kolejne kroki absolwenci kierują do jednostek w „terenie”, czyli do centrum dystrybucyjnego oraz biura regionalnego. To czas na poznanie firmy nie tylko jako właściciela sklepów, ale także jako firmy dystrybucyjnej. Tu zaczyna się zgłębianie tajników hali magazynowej, chłodni, paleciarni i innych miejsc.
Biura regionalne to struktury zapewniające wsparcie dla sprawnego funkcjonowania sklepów i centrów dystrybucyjnych. Uczestnicy programu spędzają tu po kilka dni w działach: księgowości, personalnym, technicznym, ekspansji, organizacji dostaw, BHP itp.

Centrala - ważnym elementem szkolenia jest czas spędzony w biurze głównym w Warszawie. To tutaj absolwenci poznają pracę różnych działów firmy, a także biorą udział w spotkaniach z menedżerami i Członkami Zarządu.

Staż specjalistyczny - po zakończeniu szkolenia podstawowego, które trwa 6 miesięcy, absolwenci rozpoczynają indywidualnie zaplanowane szkolenie specjalistyczne w dziale, w którym docelowo będą pracować lub też w dziale, którego poznanie pozwolą mu na nabycie wiedzy ważnej dla jego dalszego rozwoju w firmie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum