Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ryan Lee nowym CEO w Atrium European Real Estate

31 maja br. Ryan Lee objął stanowisko CEO w Atrium European Real Estate. Zmiana ta jest częścią proaktywnego planu sukcesji uzgodnionego przez zarząd AERE i jego udziałowców.
Reklama

Nowy CEO jest związany ze spółką od 2015 roku i do tej pory pełnił funkcję dyrektora finansowego Grupy Atrium.

Na nowym stanowisku Ryan zastąpi Liada Barzilai, związanego z Gazit i Atrium od ponad 15 lat. Do końca 2022 pozostanie w spółce w charakterze doradcy.

Kim jest Ryan Lee

Ryan dołączył do Grupy Atrium w lutym 2015 r., a w kwietniu tego samego roku został mianowany Dyrektorem Finansowym. Posiada 30-letnie międzynarodowe doświadczenie finansowe. Zanim dołączył do Atrium przez sześć lat pracował na wysokich stanowiskach w spółkach prywatnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto, w latach 1990-2009 pełnił funkcje finansowe na szczeblu kierowniczym i zarządczym w Japan Tobacco International oraz Unilever plc i spółkach zależnych grupy.

Atrium jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem centrów handlowych z ofertą modową, rozrywkową i gastronomiczną oraz mieszkań na wynajem w Europie Środkowej. Atrium posiada portfel 26 aktywów o wartości 2,3 mld euro i powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej ponad 760 000 mkw.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum