Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rzecznik Krynicy Vitamin: Widać ogromne zainteresowanie napojami Ekipa

Od ponad miesiąca odbieramy sygnały o wysokim zapotrzebowaniu na napoje Ekipa. Nasi handlowcy otrzymują dziesiątki telefonów z pytaniami o dystrybucję, mimo że to Koral za nią odpowiada. Widać ogromne zainteresowanie - mówi w rozmowie z portalspozywczy.pl, Tomasz Kułakowski, rzecznik prasowy Krynica Vitamin.
Reklama

Napoje Ekipy wyprodukuje Krynica Vitamin, dystrybucją oraz reklamą B2B zajmie się firma Koral, a promocją konsumencką - sama Ekipa Friza.

Produkcja napojów idzie pełna parą i odbywa się na dwóch z trzech linii produkcyjnych w zakładzie Krynica Vitamin w powiecie łosickim na Mazowszu.

Napoje Ekipa będą dostępne w puszkach o pojemności 250 ml. Taki format powstał z myślą o młodzieży i dzieciach – najbardziej prawdopodobnych konsumentach.

Rzecznik prasowy Krynicy Vitamin tłumaczy skąd pomysł na wspólny projekt dotyczący napojów Ekipa. 

- Gdy tylko w sklepach pojawiły się lody Ekipy i Korala, zainicjowaliśmy kontakt z zarządem Ekipa Holding i zainspirowaliśmy najbardziej wpływową grupę influencerów medialnych do wprowadzenia na rynek napojów pod marką własną. Po wielogodzinnych rozmowach, udało nam się stworzyć wspólny - wraz z Ekipą i Koralem - projekt. I tak powstały napoje, inspirowane lodami sorbetowymi Ekipa - mówi w rozmowie z portalspozywczy.pl.

- Udało się to osiągnąć dzięki połączeniu sił. To nasze know-how w produkcji napojów, rozpoznawalna i lubiana marka Koral i rozpoznawalność i nośność marketingowa grupy influencerów Ekipa. Wspólnie pracowaliśmy nad recepturą napojów, korzystając z doświadczenia naszego działu R&D - podsumowuje.

całość na portalspozywczy.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum