Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sage wprowadza narzędzie do obsługi sprzedaży detalicznej

3 listopada na rynek trafiło nowe rozwiązanie Sage dedykowane firmom prowadzącym handel detaliczny. Detal jest rozszerzeniem do programów Sage Symfonia Handel, Sage Symfonia Start Handel i Sage Symfonia Start Faktura. Produkt jest przeznaczony dla małych i średnich punktów usługowych i handlowych korzystających z drukarki fiskalnej podłączonej do laptopa lub komputera. Obsługuje również urządzenia wyposażone w ekran dotykowy.
Reklama

Detal umożliwia elastyczne zarządzanie promocjami cenowymi na stanowiskach kasjerskich oraz do minimum skraca czas wydawania paragonów, wspierając kasjerów w obsłudze sprzedaży detalicznej. Wygodny i szybki w obsłudze interfejs nie tylko zwiększa efektywność obsługi klientów przy kasie, ale też usprawnia proces wdrażania ich do pracy. Detal pozwala także obsługiwać promocje uzależniające cenę lub wysokość rabatu od ilości kupowanych produktów, także w trakcie rejestrowania transakcji sprzedaży.

Detal wspiera także menedżerów obszaru sprzedaży. Posiada m.in. funkcjonalność autoryzowania operacji kasjera, raporty podsumowujące pracę kasjerów oraz opcję zbiorczego przesyłania wystawionych paragonów do systemu finansowo-księgowego.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum