Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sailling Group ma nowego prokurenta

Dawny sklep Tesco w Dekadzie Skierniewice przeszedł transformację i od 5 sierpnia funkcjonuje pod marką Netto. Sieć ma też nowego prokurenta.
Reklama

Kolejne punkty sprzedaży zostaną otwarte m.in. w innych galeriach spółki Dekada SA – centrach handlowych Dekada Myślenice i Dekada Nowy Targ. Do końca roku planowane jest otwarcie ponad 150 lokali w całym kraju, przejętych przez Salling Group od Tesco Polska. Sieć Netto działa w Polsce od 25 lat.  

W ostatnim czasie do władz Netto dołączył dotychczasowy dyrektor finansowy sieci Thomas Clausen. Został on prokurentem w Jasper, Tesco Polska, Tesco Dystrybucja i Genesis, które należą do Sailling Group.

Oprócz nowego sklepu dyskontowego, ofertę Dekady Skierniewice tworzą popularne marki z branż modowej, drogeryjnej, elektronicznej i wydawniczej, takie jak RTV Euro AGD, Empik, Deichmann, Monnari czy Rossmann. W centrum handlowym działają również salony sprzedaży sieci Play, T-Mobile, Orange i Plus, a także apteka Dr.Max i sklep zoologiczny Kiwi Zoo. Na terenie centrum mieści się również bankomat. 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum