Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Salon sportowy najemcą Multishop Jarocin

Kolejnym najemcą w parku handlowym Multishop Jarocin jest sieć salonów sportowych Martes Sport. Sklep zajmie powierzchnię 513 m kw. i zostanie otwarty w przyszłym roku.
Reklama

Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Zajmują powierzchnię od 270 do 1200 m kw. W ofercie firmy znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najpopularniejszych dyscyplin.

Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. W tej chwili na terenie Polski znajduje się 130 salonów sportowych. Z każdym miesiącem na mapie kraju powstają nowe sklepy Martes Sport.

Multishop Jarocin to druga inwestycja Multishop – pierwszym projektem był park handlowy Multishop Sochaczew, który jest zarządzany przez firmę Cushman & Wakefield. Podobnie jak w przypadku pierwszego obiektu, park handlowy w Jarocinie będzie oferował sklepy z branży obuwniczej, odzieżowej, sportowej, drogeryjnej oraz gastronomicznej. Do tej pory wśród najemców Multishop Jarocin znalazł się salon JYSK oraz elektromarket RTV EURO AGD.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum