Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sante poszerza linię produktów Skarby Ziemi

Przyszedł czas na szósty produkt w innowacyjnej linii nawiązującej do tradycji żywieniowych z różnych części świata. Mowa o Łusce Gryczanej mielonej.
Reklama

Łuska gryczana zawiera przede wszystkim nierozpuszczalną frakcję błonnika pokarmowego. To właśnie niezwykle duża zawartość tej dobroczynnej substancji sprawia, że jest ona szczególnie potrzebna naszemu organizmowi. Dzięki zawartości błonnika zadbamy o prawidłową pracę naszego układu trawiennego oraz oczyszczenie organizmu ze zbędnych substancji.

Łuska gryczana to również źródłem wielu składników mineralnych, m.in. manganu, miedzi i żelaza. Zawartość manganu pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, wpływając na prawidłowe tworzenie się tkanek łącznych. Wspólnie z miedzią przyczynia się do przeciwdziałania stresowi oksydacyjnemu, który odpowiedzialny jest za pojawianie się chorób i infekcji. Żelazo z kolei jest nieocenione w prawidłowym funkcjonowaniu układu krwionośnego. Wśród minerałów zawartych w łusce gryczanej znajdują się także: cynk, wapń, magnez, potas i chrom. Oprócz minerałów jest również źródłem witamin na czele z niacyną i kwasem foliowym.

 

Łuska Gryczana będzie dostępna w 150-gramowych opakowaniach. Produkt dostępny w sklepach od 28 października 2014 r.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (20)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum