Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Scallier i PKB Inwest budują kolejne parki handlowe

Scallier i PKB Inwest przygotowują kolejne projekty parków handlowych, m.in. w Pyrzycach, Pruszkowie oraz we Wrocławiu.
Reklama

Współpraca pomiędzy Scallier a PKB Inwest Budowa nawiązana została w celu realizacji przedsięwzięć deweloperskich - budowy parków handlowych w mniejszych polskich miastach. Firmy wspólnie zrealizowały już projekt w Pleszewie (3 500 mkw. GLA), kolejne projekty są w przygotowaniu, m.in. w Pyrzycach, Pruszkowie oraz Wrocławiu. Scallier w ramach współpracy z PKB Inwest Budowa odpowiada za pozyskanie lokalizacji, przygotowanie koncepcji komercjalizacji, wynajem powierzchni oraz docelowo sprzedaż gotowych i w pełni skomercjalizowanych nieruchomości.

W parkach handlowych przygotowanych przez Scallier powierzchnie wynajęły między innymi firmy takie, jak: Rossmann, Pepco, KiK, TEDi, RTV Euro AGD, Martes Sport, Hebe, CCC, KAES, Biedronka, Dealz czy Media Expert.

- Rynek parków handlowych i wolno stojących handlowych pawilonów będzie dalej notował dynamiczne wzrosty w odróżnieniu od większych formatów handlowych, którymi rynki dużych miast są już nasycone i które generują znaczne koszty związane z ich utrzymaniem - podsumowuje Bartosz Nowak z firmy Scallier.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum