Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Schwarzkopf z farbą reagującą na temperaturę

COLOUR ALCHEMY, to nowa rewolucyjna seria pięciu farb do włosów, powstała we współpracy należącej do Henkla marki Schwarzkopf Professional i firmy THEUNSEEN Beauty. Twórcom udało się wykreować paletę pierwszych na świecie pryzmatycznych, holograficznych farb, które w reakcji na temperaturę, mienią się barwami natury.
Reklama

Stworzone przez Schwarzkopf Professional i THEUNSEEN produkty ujawniają swoje prawdziwe oblicze pod działaniem światła i temperatury. Specjalistyczna formuła kryształu odtwarza wizualny efekt "koloru strukturalnego", naturalnego zjawiska kolorystycznego występującego tylko w przyrodzie, np. na piórach pawia czy skorupie chrząszcza skarabeusza.  

Schwarzkopf, fot. mat. prasowe
Schwarzkopf, fot. mat. prasowe

Najnowsza kolekcja farb koloryzujących składa się z pięciu odcieni: Scarab, Peacock, Borealis, Andrite i Phoenix. Bazowa barwa włosa zmienia się między innymi pod wpływem naturalnego ciepła głowy, światła słonecznego, a także podczas robienia zdjęć z lampą błyskową z telefonu komórkowego lub aparatu oraz w trakcie stylizacji włosów. Efekt holograficzny ukazuje się szczególnie podczas przemieszczania się między strefami światła i cienia, ciepłymi i zimnymi pomieszczeniami a także pod wpływem powiewów powietrza.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum