Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sephora o najnowszych trendach w Westfield Arkadia

Przed nami wiosenna edycja SEPHORA TREND REPORT, czyli trzy dni pełne warsztatów i masterclass z ekspertami piękna, możliwości testowania, eksperymentowania i odkrywania nowości kosmetycznych. Wydarzenie po trzech latach przerwy powraca do Westfield Arkadia. Rusza już 31 marca.
Reklama

SEPHORA TREND REPORT to 3 dni pełne atrakcji, z których skorzystać można bezpłatnie w specjalnie zaprojektowanej przez SEPHORA i jej partnerów przestrzeni. Na niektóre konsultacje i wydarzenia obowiązują zapisy telefoniczne.

Bezpłatne, indywidulane spotkania z ekspertami kultowych marek
Pod okiem ekspertów marek: Anastasia Beverly Hills, Clinique, FENTY BEAUTY by Rihanna, Hourglass, Lancome, NARS, r.e.m. beauty by Ariana Grande oraz YSL, będzie można skorzystać z indywidualnej, spersonalizowanej porady i odkryć nowości na sezon wiosna 2023 przygotowała marka. Na 45-minutowe konsultacje obowiązują zapisy.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Masterclass z inspirującymi makijażystkami i ekspertkami

SEPHORA TREND REPORT to też okazja do spotkania i pogłębienia wiedzy na temat technik makijażowych oraz trendów, pod okiem profesjonalistów. 6 pełnych wiedzy i beauty trendów masterclass poprowadzą goście specjalni: Patrycja Dobrzeniecka (@patrycjadobrzeniecka_beauty), Izabela Wojciechowska (@fog_in_the_garden), Klaudia Jóźwiak (@klaudia_jozwiak_makeup), dr Alicja Śliwowska (@dr_scura) oraz Ilona Kliszcz (@ikliszcz).
Na tę cześć wydarzenia również obowiązują zapisy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum