Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sephora w lutym otworzy sklep internetowy

W lutym br. Sephora Polska uruchomi własny sklep internetowy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Będzie w nim dostępny ten sam asortyment co w stacjonarnych perfumeriach tej sieci.
Reklama

- Stawiamy na synergię sprzedaży offline i online w odpowiedzi na wyraźny globalny trend łączenia różnych kanałów dystrybucji w handlu detalicznym - mówi Wirtualnemedia.pl Jakub Jasiński, odpowiedzialny za projekt e-commerce w Sephora Polska.
Jasiński podkreśla, że firma obserwuje, że klienci chcą mieć dostęp do jej oferty o dowolnej porze przy zachowaniu wysokich standardów obsługi. -W sklepie internetowym działającym pod adresem Sephora.pl dostępna będzie ta sama oferta produktowa jak w sieci stacjonarnych perfumerii. 

Polski sklep internetowy Sephory powstaje w oparciu o platformę francuskiego serwisu tej sieci, a ponadto będzie wykorzystywał rozwiązania sprawdzone w Stanach Zjednoczonych.
Firma Sephora ma ponad 1800 perfumerii na całym świecie, a jej sklepy internetowe działają w Kanadzie, Meksyku, Brazylii, USA, Francji, Włoszech i w Chinach.
Konkurencyjna sieć perfumerii Douglas swój sklep internetowy uruchomiła jesienią 2010 roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum