Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ser z łubinu, wegańska pizza Feliciana od Dr Oetker - roślinne nowości na sklepowych półkach

Akcja Veganuary, czyli zachęcanie do diety roślinnej w styczniu, cieszy się coraz większym popularnością w Polsce. Na sklepowych półkach pojawiło się w minionym miesiącu kilka interesujących nowości.
Reklama

Ser z łubinu w Biedronce

Firma Serio zadebiutowała w Biedronce – roślinną alternatywę sera z łubinu znaleźć można testowo we wszystkich warszawskich sklepach sieci.

Feliciana Vegan Pomodoro e Fagioli

Dr Oetker przy okazji Veganuary wprowadził nowy smak w pełni roślinnej pizzy z alternatywą sera od Violife. Feliciana Vegan Pomodoro e Fagioli to roślinna pizza z warzywami i dodatkiem kremowego sosu. Kompozycję smakową tworzą Violife o smaku cheddar, czerwona fasola, która jest źródłem roślinnego białka, pomidory i wyrazista w smaku czerwona cebula. Wszystko to uzupełniają aromatyczny sos pomidorowy oraz dodatek kremowego sosu na wierzchu pizzy.

Nowe produkty w portfolio Dobrej Kalorii

Z początkiem stycznia na półkach sklepowych Lidla pojawiły się Klopsiki Roślinniaki o bardziej delikatnym smaku, dedykowane młodszym odbiorcom. W Lidlu pojawiły się również nowe wędliny Dobrej Kalorii, które mają odnaleźć się na kanapkach, ale też w daniach na ciepło.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum