Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Shakeomat Biedronki - jak oszczędzać przy kasie?

Klienci Biedronki korzystający z aplikacji mobilnej, a w niej z Shakeomatu każdego tygodnia mają szansę na zakupy, dzięki którym mogą oszczędzić ponad… sto milionów złotych.
Reklama

Do soboty sieć przygotowała dodatkowe specjalne oferty dla klientów. Wszystko po to, by konsekwentna polityka Biedronki oparta na oszczędnościach dla klientów pomogła klientom w miesiącach wysokiej presji inflacyjnej w Polsce.

 

Dzięki Shakeomatowi oraz ofertom Just For You każdego tygodnia sieć Biedronka oferowała klientom produkty tańsze o około 91 mln zł w porównaniu z cenami regularnymi. Od dwóch tygodni skala promocji wzrosła do ponad 107 mln zł w każdym tygodniu, po wprowadzeniu drugiego Shakeomatu. W portfelach klientów sieci korzystających z aplikacji, każdego miesiąca może pozostać niemal 430 mln zł, każdego roku z kolei aż ponad 5,1 mld zł. Klienci korzystający z karty Moja Biedronka (aktualnie jest ich w Polsce ponad 16 mln) każdego roku wydają o ponad 7 mld zł mniej niż bez stosowania promocji lojalnościowych - przekonuje sieć

Dodatkowe promocje w Biedronce 

Od czwartku, 23 lutego, do soboty 25 lutego, wszyscy klienci Biedronki będą mogli skorzystać z promocji bez konieczności losowania produktów z Shakeomatu. W promocji znajdują się między innymi ser zółty królewski Sierpc w cenie 3,99 zł za opakowanie przy zakupie 2 sztuk lub woda źródlana Żywiec Zdrój w cenie 1,79 zł za butelkę przy zakupie sześciopaku. W atrakcyjnej cenie z kartą Moja Biedronka dostępny jest również filet z piersi kurczaka Kraina Mięs w cenie 15,99 zł za kilogram. Limit dzienny wynosi 3 kg.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum