Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Shell ma w Polsce ponad 450 stacji paliw. W tym roku chce otworzyć 30 kolejnych

Shell w 2022 r. otworzył 25 nowych stacji, z czego w samym grudniu uruchomił osiem. Firma zaczyna nowy rok od otwarcia trzech kolejnych obiektów. Tym samym cała sieć Shell liczy 456 stacji w Polsce.
Reklama

Nowe stacje Shell w Polsce

W grudniu 2022 r. Shell otworzył 8 stacji, które zostały uruchomione w Sękocinie Starym (woj. mazowieckie), Suwałkach (woj. podlaskie), Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie), Choroszczy (woj. podlaskie), Krośnie (woj. podkarpackie), Szubinie (woj. kujawsko-pomorskie) Gnojniku (woj. małopolskie) i stację LNG we Wrześni (woj. wielkopolskie). W styczniu br. firma również nie zwalnia tempa. Nowy rok zaowocował kolejnymi punktami Shell w Gdyni (woj. pomorskie), Głogowie (woj. wielkopolskie) oraz w Żelechowie (woj. mazowieckie).  

Wszystkie nowo otwarte punkty są wyposażone w paliwa Shell FuelSave, Shell V-Power, AutoGas i AdBlue. Ponadto stacja we Wrześni oferuje możliwość tankowania LNG (skroplonego gazu ziemnego). Kierowcy oprócz zatankowania auta mogą również zakupić produkty spożywcze i samochodowe oraz skorzystać z oferty kawiarniano-gastronomicznej Shell Café. Przy obiektach w Gnojniku oraz Suwałkach są dostępne myjnie bezdotykowe JET, a w Sękocinie Starym w pierwszym kwartale 2023 roku zostaną otwarte myjnie – automatyczna i ręczna typu JET-WASH. Stacje będą poszerzane też o ładowarki elektryczne dużej mocy.

Shell: Jest miejsce na kolejne obiekty

Widzimy, że cały czas jest miejsce na nowe obiekty w związku z rozwijającą się infrastrukturą. Polska jest dla Shell ważnym rynkiem rozwojowym. Planujemy w tym roku poszerzyć naszą sieć w tym roku o ponad 30 stacji. Nie zapominamy o jakości, która jest naszym wyróżnikiem na rynku: szczególnie kawa i paliwo. - mówi Monika Kielak-Łokietek, prezeska Shell Mobility i członkini zarządu Shell Polska.


Z miesiąca na miesiąc będą pojawiać się kolejne stacje Shell na mapie Polski. Coraz więcej otwieramy również stacji partnerskich. Cieszy nas to szczególnie, ponieważ pokazuje nam, że partnerzy chcą budować obiekty pod naszą marką - dodaje Tomasz Bartos, dyrektor ds. rozwoju sieci stacji paliw w Shell Polska.

Shell to globalna grupa spółek energetycznych i petrochemicznych, prowadząca działalność w ponad 70 krajach. Shell w Polsce operuje aktualnie ponad 450 stacjami

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum