Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sieć Coolomatów powiększy się o kilkadziesiąt urządzeń w Warszawie

-Jeszcze w tym roku zamierzamy uruchomić kilkadziesiąt maszyn w Warszawie. Od wprowadzenia pierwszych coolomatów na rynek pozostajemy w stałym kontakcie z klientami i partnerami biznesowymi, którzy zgłaszają kolejne ciekawe lokalizacje - mówi Marcin Warzocha – prezes zarządu firmy i jeden ze współzałożycieli.
Reklama

Coolomaty, które swoją premierę miały dwa miesiące temu na wybranych stacjach Statoil w Warszawie odwiedziło kilkuset klientów. Z badań firmy wynika, że ponad 95% klientów jest zadowolonych z usługi, a maszyny nie sprawiają problemów podczas procesu odbioru. Produkty są dostarczane do trzech typów schowków, z których dwa pracują w trybie chłodzonym i mrożonym. Aktualnie dostawę do coolomatów umożliwia sklep internetowy Alma24.pl, a usługa jest darmowa niezależnie od wartości zamówienia – mówi Łukasz Rybczonek manager ds. marketingu.

Coolomat umożliwia dostawę do jednego punktu odbioru wielu zamówień jednocześnie, co pozwala kilkukrotnie zmniejszyć koszty tzw. ostatniej mili, mającej krytyczne znaczenie dla rentowności całego biznesu e-grocery - dodaje Łukasz Rybczonek z firmy Coolomat.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum