Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sieć Jubilatka uruchomi cztery placówki samoobsługowe na Podkarpaciu

Sieć Jubilatka należy do formy STEK- ROL, której właścicielem jest Andrzej Barszcz planuje uruchomienie czterech placówek handlowych o powierzchni 300-400 mkw. na Podkarpaciu. 18. obiekt pod logo Jubilatka zostanie wkrótce otwarty w miejscowości Niwiska koło Kolbuszowej.
Reklama

Kolejne otwarcia planowane są w Kawęczynie Sędziszowskim, Wielopolu i Pilźnie. Wszystkie obiekty zostaną otwarte w pawilonach handlowych zakupionych lub wybudowanych na potrzeby działalności sieci. Firma nie zdradza skali inwestycji.

Obecnie pod logo Jubilatka działa 17 placówek w Dębicy i mniejszych miejscowościach Podkarpacia. W 2009 roku było ich 10. Oznacza to prawie dwukrotny wzrost na przestrzeni ostatnich 3 lat.

Sieć jest także w trakcie zmiany wizerunku, sklepy zmieniają kolorystykę i layout na bardziej nowoczesny. Wszytskie placówki to sklepy ogólnospożywcze z rozbudowaną sekcją wędliniarską oraz działem przemysłowym. 

Główny obszar działania Stek Rol to dystrybucja przetworów mięsnych i rybnych na terenie całego kraju.W 2007 r. STEK- ROL zakupił dwa zakłady przetwórstwa rybnego, w których produkuje konserwy pod własną marka EvraFish.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum