Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sieć sklepów Janusza Palikota otwiera pierwszy punkt na Śląsku

Śląscy konsumenci piwa Świeżego warzonego w Tenczynku, uzyskują możliwość robienia zakupów u siebie. W Chorzowie otwiera się pierwszy sklep Świeżego na Śląsku. Dołącza do 12 już istniejących punktów działających pod marką Świeże. Kolejne sklepy na Śląsku zostaną otwarte w Będzinie i Bytomiu.
Reklama

Piwo Świeże z Browaru Tenczynek - co można kupić w sklepie w Chorzowie?

W chorzowskim sklepie można będzie kupić pełną ofertę tenczyńskich piw kraftowych - jasnych i ciemnych, pasteryzowanych i świeżych, klasycznych i nowoczesnych. Będzie je można kupić zarówno do spożycia na miejscu, jak i na wynos. Do nabycia będą także alkohole z rodziny BUH, Wyjebongo, czy różnego rodzaju Okovit produkowanych w Tenczynku oraz przez Manufakturę Piwa Wina i Wódki w innych zakładach.

 

Janusz Palikot: Śląsk to najważniejsze miejsce na piwnej mapie Polski

Nasze Świeże z Browaru Tenczynek jest naprawdę świeże. Niefiltrowane, niepasteryzowane, lane prosto z tanka, chwilę po zakończeniu procesu warzenia. Każdej nocy dostarczane własnym transportem do sklepów Świeże. 60 kilometrów dzielących tenczyński browar od ul. Wolności 25 w Chorzowie nie stanowi żadnego wyzwania – mówi Janusz Palikot, Prezes Tenczynek Świeże Sp. z o.o., właściciela marki Świeże.

Sklepy Świeże - jakie są plany rozwoju?

Tenczyńska Dystrybucja odpowiedzialna za ten projekt planuje łącznie otworzyć do końca 2023 roku 100 sklepów Tenczyńskie Świeże na terenie całej Polski.

Sklepy Świeżego lokalizujemy w punktach, do których łatwo dotrzeć komunikacją miejską. Bo przecież nie wszyscy mają samochody, albo chcą ich używać. Powierzchnia i wyposażenie jest ograniczone do minimum. Wszyscy nasi sprzedawcy to prawdziwi pasjonaci piwa, którzy potrafią opowiedzieć na każde pytanie dotyczące sprzedawanych piw i innych alkoholi produkowanych w Tenczynku. Prosimy o wyrozumiałość - jeśli w jakimś dniu zabraknie danego asortymentu, następna dostawa jest dzień później. Bo Świeże jest naprawdę świeże. Nie przetrzymujemy piwa na kolejny dzień – mówi Przemysław Bobrowicz, prezes Tenczyńskiej Dystrybucji.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum