Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sieć Topaz wprowadza usługę zamawiania jedzenia Top Drive

Frivo wykonało aplikację dla restauracji szybkiej obsługi Top Drive, dzięki której klienci tej sieci mogą wybierać i opłacać zamówienie ze swojego smartfona. To pierwsze wdrożenie w modelu white label w oparciu o gotową technologię Frivo dla innej marki. Sieć Top Drive zyskała dzięki temu własną, osobną aplikację, bez konieczności tworzenia aplikacji od podstaw.
Reklama

- Chcemy, aby nasza aplikacja była takim miejscem, do którego młody klient będzie zaglądał częściej niż raz w tygodniu, szukając tu nowych promocji i rabatów, z których może od razu skorzystać, zamawiając je z odbiorem osobistym lub dostawą na wskazany adres - mówi Mateusz Orzełowski, dyrektor marketingu w PHU TOPAZ.

Top Drive to restauracje szybkiej obsługi adresowane do mieszkańców mniejszych miejscowości, usytuowane przy głównych trasach - dodaje Mateusz Orzełowski.

Aplikacja Top Drive, pomimo że obecnie pozwala na zamawianie w kilku miastach takich, jak Sokołów Podlaski, Węgrów, Łochów i Lubartów, zanotowała już blisko 3000 pobrań, a wartość zamówień rośnie 40% miesiąc do miesiąca. W czerwcu klienci sieci Top Drive zrealizowali przez aplikację 800 transakcji.

-Technologię Frivo oferujemy w modelu SaaS, czyli klient opłaca dostęp do oprogramowania w modelu abonamentowym, dysponując pełną własną aplikacją - wskazuje szef spółki Frivo.

Zamawiający posiłek w sieci Top Drive, może zapłacić za zamówienie on-line przez Blika, przelewem on-line, kartą lub gotówką przy odbiorze. Aplikacja Top Drive umożliwia użytkownikowi śledzenie zamówienia, potwierdzenie jego przyjęcia oraz informuje, kiedy dostawca ruszy z jedzeniem z baru. Dodatkową korzyścią są promocje oraz kody rabatowe tylko dla użytkowników aplikacji. Aplikacja Frivo rozwijana jest przez Frivo należącą do Grupy Kapitałowej Escola S.A.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum