Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sieci handlowe z nowymi godzinami otwarcia w Wigilię i Sylwestra

W Wigilię świąt Bożego Narodzenia, 24 grudnia, wszystkie sklepy Biedronka będą otwarte do godz. 13:00, choć niektóre rozpoczną pracę wcześniej niż zwykle. W Sylwestra, 31 grudnia br. zakupy będzie można zrobić do godz. 19:00.
Reklama

Z kolei w sieci Netto, w Wigilię po ostatnie potrzebne produkty będzie można przyjechać do sklepów w godzinach 6-13, a w Sylwestra od 6 do 17.

Biedronka poinformowała ponadto, że w przedświąteczną niedzielę czyli 23 grudnia przedłuża godziny otwarcia swoich sklepów. W niedzielę wszystkie placówki sieci będą czynne minimalnie do godziny 21:00. Natomiast w poniedziałek, 24 grudnia, sklepy Biedronki zostaną otwarte od godz. 6:30.

Godziny otwarcia wydłużają się tylko w przypadku tych sklepów, które w niedziele są czynne krócej niż do godz. 21:00. Godziny pracy sklepów otwartych dłużej – np. do godz. 21:30 lub 22:00 – nie ulegają zmianie. Podobna zasada obowiązuje w Wigilię, 24 grudnia br. Tego dnia ulegają wydłużeniu godziny pracy sklepów, które otwierają się dla klientów później niż o godz. 6:30 (np. o godz. 7:00). Bez zmian pozostają natomiast godziny pracy sklepów, które czynne są np. od godz. 6:00 lub 6:15.

 

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum