Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Silesia City Center w trakcie modernizacji, pojawi się 40 nowych sklepów

Silesia City Center modernizuje się. Do wiosny metamorfozie poddane zostanie ponad 100 lokali, pojawi się także 40 nowych sklepów. W gronie najemców pojawią się m.in. Hugo Boss, Clinique, Guess by Marciano, BOHOBOCO oraz Swiss.
Reklama

Ruchy w ofercie Silesia City Center to największe tego typu zmiany od rozbudowy w 2010 roku, kiedy to w centrum przybyło 60 nowych sklepów. W sumie modernizacja, którą zaplanowano do wiosny 2016 roku. obejmie ponad 100 sklepów. Część odświeży tylko swój wystrój, część zostanie relokowana lub rozbudowa - zapowiada dyrekcja Silesii. Przybędą także nowe marki - ponad 40.

Prace modernizacyjne już trwają. W ostatnich 2 miesiącach swoje salony poszerzyły marki Sizeer, CCC, Simple, Ochnik, relokowały się natomiast salony Swatch, Zebra i Eurobank. Taka sama zmiana czeka w najbliższych tygodniach Bershkę. Brand Inditexu wprowadzi się do nowego, większego lokalu. Swój wystrój zdążyły odświeżyć już m.in. salony Douglas, Vision Express, Jean Louis David, Pizza Hut, Camel Active, TOUS i Costa.

W centrum pojawili się także już nowi najemcy m.in. Hilfiger Denim, Chiara, Longchamp, Baldinini, Nespresso, Gerry Webber, By o la la, The Secret Soap Store, Medicine, Orange, Restauracja „Sztolnia” i Kuchnie Świata. Ta lista w najbliższych miesiącach będzie się wydłużać. Już wiadomo, że w Silesii swój pierwszy butik na Śląsku otworzy duet polskich projektantów BOHOBOCO. W Silesii zadebiutują także Hugo Boss (ta marka wraca po 5-letniej przerwie), Guess By Marciano, Clinique oraz Swiss. Będą to jedyne salony tych marek na Śląsku.

Zmiany, jakie zachodzą w Silesii są efektem kończących się umów z najemcami. Silesia w tym roku obchodzi swoje 10. urodziny. Jak szacuje dyrekcja obiektu, proces zmian potrwa do wiosny 2016 roku. Obejmą one 20 tys. m kw. powierzchni handlowej z 86 tys. m kw., jakie ma Silesia.

 

 

 

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum