Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklep Grupy Chorten w lokalizacji po Tesco ruszy przed świętami

W czwartek, 20 grudnia, nastąpi otwarcie nowego sklepu w Białymstoku przy ul. Białostoczek 1/1.  To dokładnie 1427 sklep w Grupie Chorten, a dziewiąty należący do tych samych właścicieli, którzy stworzyli także rozpoznawalną markę – Delikatesy U Chłopców.
Reklama

Nowy sklep spożywczy mieści się w obiekcie, który wcześniej przez kilka lat zajmowało Tesco, natomiast po decyzji o zamknięciu tego punku w Białymstoku, stał on nieużytkowany. Obecnie przestrzeń pawilonu została podzielona między delikatesy, działający już sklep z odzieżą używaną i Crosfitt, który ma być uruchomiony w nadchodzącym roku.

Delikatesy U Chłopców otworzą się 20 grudnia. Przygotowania do uruchomienia tego punktu trwały 3 miesiące, sklep zajmuje blisko 230 m kw. powierzchni handlowej.

Przy samym wejściu znajdzie się dział alkoholowy, w tym stoisko Faktorii Win oraz lodówki i regały z piwami, także tymi regionalnymi. Po drugiej stronie zlokalizowano stoisko z prasą. W sklepie kupić będzie można także setki produktów świeżych takich jak: owoce i warzywa, pieczywo, przewidziano również stoisko z ciastami i ladę mięsną. Większość przestrzeni zajmą regały z szerokim wyborem asortymentu pakowanego. W Delikatesach U Chłopców znajdzie się także specjalny regał z produktami marki własnej sklepów Chorten  - Z Podlaskiej Spiżarni. W sklepie nie zabraknie działu z małym AGD i chemią gospodarczą.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum