Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklep Leroy Merlin otwiera się w Wołominie. To 59. obiekt sieci

Mieszkańcy Wołomina i okolic od 30 grudnia mogą wybrać się na zakupy do nowego sklepu Leroy Merlin. W 13 działach, zlokalizowanych na powierzchni 8000 mkw, klienci znajdą 30 000 produktów dla domu i ogrodu. Nowy sklep jest zlokalizowany przy ul. przy ul. Geodetów 2, w pobliżu galerii handlowej Wołomin. Dla Leroy Merlin Polska jest to 59. obiekt wielkopowierzchniowy w Polsce.
Reklama

Żeby móc lepiej i sprawniej realizować potrzeby klientów, każdy z pracowników w sklepie będzie wyposażony w służbowy smartfon z dostępem do aplikacji sprzedażowych.

W sklepie znalazło zatrudnienie 130 osób z Wołomina i okolic. Pracownicy otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń – każdy z pracowników Leroy Merlin Polska uczestniczy średnio w blisko 30 godzinach szkoleń rocznie. Dodatkowo, pracownicy są wyposażeni w smartfony służące do obsługi klienta, a – jeśli zechcą – mogą z nich także korzystać po godzinach pracy w celach prywatnych.
W nowym hipermarkecie, mieszkańcy Wołomina i okolic będą mogli przystąpić również do programów lojalnościowych. Pierwszy z nich – Program DOM – to oferta dla osób, które mają w planach prace w domu lub ogrodzie. Klient otrzymuje kartę, na którą naliczane są punkty promocyjne w zależności od wydanej kwoty. Punkty sumują się, a po osiągnięciu określonego progu przy kasie nalicza się rabat. Klub PRO został natomiast przygotowany z myślą o przedsiębiorcach i handlowcach z branży budowlanej, którzy regularnie robią zakupy do swojej firmy. Ponadto, nowy sklep udostępni również usługę click & collect klientom sklepu internetowego Leroy Merlin. Zamówione przez internet produkty będzie można odebrać na miejscu w sklepie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum