Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklepy działające w PSD będą miały jedno logo

Spółka Partnerski Serwis Detaliczny (PSD), powołana w ramach grupy handlowej Emperia do współpracy ze Spółdzielniami Spożywców "Społem", jest w trakcie opracowywania wspólnego logo i systemu identyfikacji wizualnej dla wszystkich placówek, działających w projekcie.
Reklama

Do końca tego roku cały projekt i wspólne logo mają być przygotowane. Wdrażanie projektu ma nastąpić w 2011 r. - Władze spółdzielni stwierdziły, że projekt dojrzał na tyle, że mogą już działać pod jednym wspólnym logo. Struktura spółki pozostaje niezmieniona, spółdzielnie pozostają odrębne, ale sklepy będą wyglądały podobnie - mówi Marek Wesołowski, dyrektor ds. działalności detalicznej, członek zarządu Emperia Holding.
Partnerski Serwis Detaliczny to spółka skupiająca się na pracy na rzecz Spółdzielni Społem. Wspiera je głównie w aspekcie handlowym, zawierając w imieniu PSS umowy z producentami. Dodatkowo PSD zapewnia spółdzielniom także wsparcie marketingowe, pomoc w organizacji przestrzeni sklepowej, wyposażeniu placówek, szkoleniu personelu i analizach handlowych.

PSD współpracuje obecnie z 53 spółdzielniami. W całym kraju zarządzają one siecią ponad 450 placówek handlowych.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum