Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklepy LPP w Outlet Center w Lublinie i Białymstoku

Dla Outlet Center w Lublinie i Białymstoku inwestor podpisał umowy najmu pokrywające ponad 50% powierzchni najmu. Zakończono pomyślnie negocjacje z gdańską grupą LPP: sklepy tej sieci zajmą powierzchnię ponad 1 300 m kw. w każdym z projektów.
Reklama

Największy salon otwarty zostanie pod szyldem Reserved (prawie 600 m kw. w Lublinie i ponad 460 m kw. w Białymstoku). Obok niego grupa zdecydowała się na otwarcie salonów outletowych marek Cropp, Mohito i Sinsay, z których każdy zajmie powierzchnię blisko 300 m kw. - Zgodnie z deklaracją LPP projekty Outlet Center są jedynymi w tych miastach, w których grupa otworzy sklepy outletowe - mówi reprezentujący inwestora Bartłomiej Wójtowicz, dyrektor ds. powierzchni Komercyjnych.

- Planując kształt całego parku handlowego w Białymstoku dyskont spożywczy „Biedronka" pojawił się jako osobna, wydzielona część inwestycji, otwarta jeszcze w grudniu 2013 roku. Także salon „Agata Meble" powstanie jako oddzielna część kompleksu handlowego - dodaje.

W Lublinie trwa budowa przy ul. Mełgiewskiej, stanowiącej trasę wylotową z Lublina w kierunku Świdnika i lotniska Port Lotniczy Lublin. Outlet Center dołączy do już funkcjonującego marketu budowlanego Castorama, tworząc razem z nim park handlowy. Całkowita powierzchnia najmu Outlet Center wyniesie docelowo ok. 12 500 m kw. i pomieści ponad 100 sklepów. Do dyspozycji klientów będzie ok. 800 miejsc parkingowych.

OutletCenter w Białymstoku działał będzie w ramach parku handlowego o łącznej powierzchni 36 000 m kw. GLA z ponad 1 500 miejscami parkingowymi. W skład parku handlowego wchodzić będzie obiekt funkcjonującej od ponad roku Castoramy, dyskontu spożywczego Biedronka i stacji benzynowej Lotos. Docelowo, poza Outlet Center, dołączy do nich market meblowy „Agata Meble". CBRE jest we współpracy z inwestorem wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum