Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklepy promują ofertę walentynkową już od stycznia. Dziś kumulacja

Dzień Św. Walentego przypadający na 14 lutego jest kolejną okazją po świętach Bożego Narodzenia i Sylwestrze, której odzwierciedlenie można znaleźć w gazetkach handlowych. W tym roku pierwsze walentynkowe promocje pojawiły się w gazetkach już w połowie stycznia - wynika z analizy gazetek reklamowych przeprowadzonej przez ABR Sesta.
Reklama

Uniwersalnym podarunkiem są bombonierki, które przybierają w tym czasie kształt serca. Najczęściej promowaną bombonierką była Merci red bombonierka 250g. Dużo promocji miało też Milka Alpejskie Mleczko waniliowe 350g.
Do walentynkowych prezentów należą też maskotki: szczególnie pluszowe serca, poduszki, misie trzymające w łapkach serduszka. Motywy serca pojawiają się na kubkach, koszulkach, torbach na prezenty.

Walentynkowy nastrój widać nie tylko na samych produktach, ale również w sposobie aranżacji gazetek. Zwykłe etykiety cenowe w gazetkach zamieniły się w tym czasie w serca (Tesco), królowało tło w kolorze czerwonym, bądź różowym. Niektóre sieci (Makro i Selgros) wydały specjalne walentynkowe gazetki. Gazetka Makro to dwustronicowa propozycja walentynkowych prezentów. Selgros oferuje aż osiem stron promocji od słodyczy i kosmetyków po walentynkowe gadżety: misie, serca, kubki, świeczki, a nawet specjalną pościel dla zakochanych par z motywem serca i oczywiście w kolorze czerwonym. Z pierwszych stron gazetek wielu sieci spoglądały bombonierki w otoczeniu maskotek i niezliczonej ilości czerwonych serc.

Zobacz aktualne gazetki promocyjne na www.promocjada.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum