Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklepy znoszą ograniczenia na zakup cukru. A cena spada

Limity na cukier odchodzą do historii. Kolejne sklepy znoszą ograniczenia na zakup produktu, którego ceny są niższe niż kilka tygodni temu.
Reklama

Limit na cukier zniosły już sieci sklepów Biedronka oraz Carrefour. "Stabilizacja sytuacji rynkowej i uzupełnienie do odpowiedniego poziomu zapasu w sklepach pozwoliła nam na zniesienie od 7 września wcześniejszego limitu na zakup cukru" - odpowiedziała Biedronka.

Reglamentację wprowadzono ze względu na puste półki, które można było zauważyć w lipcu w wielu sklepach. W niektórych sieciach na jeden paragon można było kupić 5 kg, a w innych maksymalnie 10 kg cukru.

Następnym ze sklepów, który znosi ograniczenia to Stokrotka. - W sklepach Stokrotki zostały zniesione limity w sprzedaży cukru. Aktualna cena za 1 kg cukru białego to 5,29 zł – powiedziała Daria Raganowicz z biura PR Stokrotki w rozmowie z "Faktem".

W związku z ustabilizowaniem się sytuacji rynkowej limity na zakup cukru w sklepach sieci ALDi zostały zniesione z dniem 31 sierpnia br. - podało biuro prasowe Aldi.

Przeczytaj cały artykuł

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum