Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sławomir Chłoń prezesem Organic Farma Zdrowia na kolejne trzy lata

Zarząd Organic Farma Zdrowia S.A. poinformował, że rada nadzorcza na swoim posiedzeniu 26 czerwca br. powołała dotychczasowy zarząd w składzie: Sławomir Chłoń - prezes zarządu i Przemysław Tomaszewski - wiceprezes zarządu na nową trzyletnią kadencję.
Reklama

Organic Farma Zdrowia prowadzi sieć 29 delikatesów z żywnością ekologiczną oraz sklep internetowy organic24.pl.

W maju br. Grupa Kapitałowa Organic Farma Zdrowia otrzymała dofinansowanie (w ramach Tarczy Antykryzysowej), do utrzymania miejsc pracy w okresie spowolnienia sprzedaży spowodowanego zamrożeniem gospodarki.

Wszystkie sklepy spółki prowadziły działalność sprzedażową, ale podobnie jak w drugiej połowie marca i w kwietniu, również w maju sprzedaż sklepów spółki znajdujących się w galeriach i centrach handlowych była o kilkadziesiąt procent niższa niż rok wcześniej.

Spółka Organic Farma Zdrowia uruchomiła w maju nowy magazyn dedykowany wyłącznie pod sprzedaż sklepu internetowego www.organic24.pl. Magazyn ma kubaturę 6 tys. m3 i jest aż 10 razy większy od poprzedniego. Jest to obecnie największy tego typu obiekt w Polsce dedykowany sprzedaży internetowej żywności ekologicznej on-line.
Firma rozwijała nowe formy dokonania zakupów w części sklepów stacjonarnychClick& Collect, Click&Drop oraz Click&Drive.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum