Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Śniadanie z Sonią Bohosiewicz. Aldi promuje się w Lublinie

Takiej akcji promocyjnej jeszcze nie było. Popularna sieć sklepów spożywczych ALDI zaprasza mieszkańców Lublina już w najbliższy piątek, 8 września na śniadanie i spotkanie z udziałem ambasadorki marki, Soni Bohosiewicz.
Reklama

COŚ na dobry dzień z ALDI? – śniadanie w towarzystwie Soni Bohosiewicz

Specjalnie z tej okazji sieć przygotowała aż 1200 paczek śniadaniowych z produktami marek własnych ALDI oraz vouchery na tańsze zakupy w wybranych sklepach sieci. W ten sposób dyskont zachęca do zapoznania się z asortymentem śniadaniowym.

Sieć intensywnie rozwija się w stolicy województwa lubelskiego i planuje kolejne otwarcia swoich sklepów. Dlatego właśnie dla Lublinian dyskont przygotował smaczną niespodziankę - kawę marki własnej, którą będzie można skosztować w jednym z trzech foodtrucków, paczki wypełnione produktami ze śniadaniowej oferty oraz vouchery na tańsze zakupy, które będzie można zrealizować w wybranych sklepach sieci. 

- Obecnie posiadamy cztery sklepy w Lublinie, ale w najbliższej przyszłości planujemy otwarcie nowych lokalizacji. Z pewnością zwiększy to rozpoznawalność naszej marki w tym rejonie oraz przyczyni się do jeszcze wyższego komfortu zakupów. W województwie lubelskim intensywnie rozwijamy swoją obecność, chcemy przybliżyć mieszkańcom produkty marek własnych, których nie znajdą nigdzie indziej, a po które w myśli idei Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI, warto wracać - podkreśla Natalia Nowakowska, menadżer ds. strategii i zakupu mediów ALDI. 

Śniadaniowe foodtrucki ALDI

Śniadaniowe foodtrucki pojawią się już od 7:30 w 3 lokalizacjach: na Placu Zamkowym, Placu Wolności i Dworcu PKS. W tych samych miejscach hostessy będą rozdawać paczki, a Sonia Bohosiewicz podzieli się swoimi zwyczajami śniadaniowymi i zapyta mieszkańców Lublina o ich upodobania żywieniowe. A oto, co lublinianie zjadą w paczkach:
• świeżo wypieczone, chrupiące pieczywo z ALDI,
• batoniki,
• owoce,
• część paczek będzie miała dodatkowe produkty słodkie, takie jak masło orzechowe lub krem czekoladowy, a część będzie bardziej wytrawna z chrupkim chlebem bądź popularnym grissini.

Akcja COŚ na dzień dobry z ALDI w Lublinie potrwa od 7.30 do wyczerpania zapasów. 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum