Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sony chce otworzyć w Polsce oficjalny sklep internetowy

Sześciu przedsiębiorców złożyło do UOKiK wniosek w sprawie utworzenia wspólnego przedsiębiorstwa, aby prowadzić sklep internetowy z produktami marki Sony.
Reklama

Koncentracja polega na utworzeniu przez: Martix Media sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, Andrzeja Soleckiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: P.H.U. SOL*POL ANDRZEJ SOLECKI z siedzibą w Łodzi, KSK Dystrybucja sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, Zenona Reszkę prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: Zenon Reszka Salon RTV Zew z siedzibą w Elblągu, Ryszarda Cieślachowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: "RYSPOL" RYSZARD CIEŚLACHOWSKI z siedzibą w Łańcucie oraz Janusza Brongiel prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: Janusz Brongiel Hi Fi CENTER 1 z siedzibą w Nowym Sączu wspólnego przedsiębiorcy - spółki prawa handlowego, która będzie prowadzić działalność gospodarczą w zakresie internetowej sprzedaży elektronicznych produktów marki Sony.

Przedsiębiorcy są oficjalnymi dystrybutorami produktów marki Sony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Producent sprzętu elektronicznego Sony zamierza utworzyć na terenie Polski oficjalny sklep internetowy, w którym będą sprzedawane jego produkty. W celu zapewnienia uczciwej konkurencji oraz niefaworyzowania jednego z dystrybutorów tej marki, Sony zarekomendowało wnioskodawcom utworzenie jednego podmiotu, który będzie posiadał wyłączne prawo do prowadzenia oficjalnego sklepu internetowego z produktami marki Sony.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum