Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sopot/ Złodziej straszył obsługę sklepu, że ma kwarantannę; dostał mandat

Kiedy obsługa sklepu w Sopocie zatrzymała złodzieja piwa, ten tłumaczył, że jest na kwarantannie. Liczył, że ze strachu przed koronawirusem handlowcy go wypuszczą. Złodzieja ujęła policja i ukarała mandatami na łączną kwotę 1600 zł.
Reklama

Jak poinformowała w czwartek PAP oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sopocie Lucyna Rekowska, policjanci interweniowali w jednym ze sklepów. Według zgłoszenia mężczyzna objęty kwarantanną miał dokonać kradzieży.

"Policjanci zostali wezwani do sklepu, gdzie ochrona ujęła sprawcę kradzieży czterech piw. Ze zgłoszenia wynikało też, że złodziej jest objęty kwarantanną" - powiedziała PAP Rekowska.

W sklepie funkcjonariusze zastali pracowników i ujętego przez nich mężczyznę, który zachowywał się agresywnie.

"Policjanci potwierdzili, że 42-letni mieszkaniec Oświęcimia ukradł czteropak piwa o wartości ok. 13 zł oraz ustalili, że nie jest on objęty kwarantanną domową. W rozmowie z mundurowymi sprawca przyznał się, że wymyślił kwarantannę, bo liczył, że w ten sposób wypuszczą go ze sklepu bez żadnych konsekwencji" - dodała Rekowska.

Skradziony towar wrócił na półki sklepowe, a sprawca za popełnione wykroczenia otrzymał 4 mandaty na łączną kwotę 1600 zł. (PAP)

Autor: Krzysztof Wójcik

kszy/ lena/

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum