Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

SPAR: 150 zł wydane na zakupy to szansa na tańsze szklanki Villeroy&Boch

W sklepach EUROSPAR i SPAR wystartowała akcja lojalnościowa, w której klienci zbierają znaczki za zakupy, a następnie wymieniają je na produkty vivo Villeroy&Boch Group w cenie obniżonej o 72%. Promocja potrwa 14 tygodni.
Reklama

W 2021 roku na podobnych zasadach można było skompletować klasyczną zastawę stołową oraz sztućce ze stali nierdzewnej z kolekcji vivo Villeroy&Boch. Za każde wydane 30 zł można otrzymać 1 znaczek. Zebranie 5 znaczków upoważnia do zakupu jednego produktu promocyjnego marki vivo Villeroy & Boch Group. Znaczki wydawane są do 08.05.2022 roku, a produkty ze zniżką można kupić do 22.05.2022 roku lub do wyczerpania zapasów.

- Akcja lojalnościowa vivo Villeroy&Boch była w naszych sklepach w ubiegłym roku hitem – nie nadążaliśmy dostarczać kolejnych zestawów, a produkty skończyły się znacznie przed terminem kampanii – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

W ostatnim czasie sieć Spar Polska została skrytykowana za kampanię "Klient nasz pan". Pracownicy uważali, że uderza w ich godność

- Kampania pokazuje, że podejmujemy wiele działań, aby spełnić oczekiwania klientów w zakresie jakości produktów, świeżości i obsługi klienta - tłumaczy Trevor Blunden, dyrektor handlowy sieci. - Jest to nasze świadome i zdecydowane działanie – bardzo pozytywnie odebranie przez klientów, dla których jakość, szeroki wybór produktów i atmosfera zakupów są tak samo ważna jak atrakcyjne ceny. Zdecydowanie nie zgadzamy się z tym, że kampania uwłacza komukolwiek. Naszym celem jest, aby klient poczuł się u nas w sklepie jak najlepiej, dbamy o obsługę i komfort wszystkich klientów – również tych, którzy są kasjerami z innych sieci - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Trevor Blunden, Dyrektor Handlowy Sieć Spar.

całość na portalspozywczy.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum