Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

SPAR Group: W systemie logistycznym Piotra i Pawła będzie wkrótce 6,5 tys. produktów


SPAR GROUP wspiera sieć Piotr i Paweł w zakresie spłaty zobowiązań, negocjacji umownych i rozwoju sieci. Dotychczas podpisano lub odnowiono kontrakty z ponad 200 dostawcami. W systemie logistycznym będzie wkrótce dostępne ponad 6.500 produktów od prawie 500 dostawców - zapewnia firma.
Reklama

„Naszym celem jest przede wszystkim ustabilizowanie relacji biznesowych pomiędzy siecią a partnerami. Po drugie pewność, przewidywalność i możliwość ułożenia długoterminowych kontraktów na mocnych podstawach – mówi Tomasz Syller, członek zarządu Wasz Sklep SPAR.

Dotychczasowi franczyzobiorcy Piotra i Pawła mają możliwość podpisania nowych umów współpracy wedle standardów obowiązujących w sieci zarządzanej przez WASZ SKLEP SPAR.

Spar Group Ltd jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się głównym franczyzodawcą Spar w Republice Południowej Afryki. Obecnie Spar Group Ltd działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii i Szwajcarii.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum