Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Spar Polska z nowym dyrektorem. Wcześniej pracował m.in. w RUCHu, Stokrotce i Tesco

W październiku br. Piotr Ginter zajął stanowisko project director w sieci Spar Polska. Wcześniej przez 5 lat pracował w spółce RUCH gdzie odpowiadał za dział sprzedaży detalicznej. Był również członkiem zarządu.
Reklama

Piotr Ginter ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu organizacji handlowych na różnych stanowiskach w sieciach sprzedaży detalicznej. Swoje doświadczenie w sprzedaży detalicznej zdobywał w wielu firmach, w tym między innymi w Makro Cash and Carry, Tesco, Ahold oraz HIT. W 2005 r. dołączył do firmy NOMI S.A., gdzie pełnił rolę dyrektora operacyjnego. Był odpowiedzialny za realizację planów sprzedażowych, zarządzanie: kosztami i asortymentem oraz za merchandising. W latach: 2009 - 2013 był dyrektorem operacyjnym w Stokrotka Sp. z o.o. - Grupa Handlowa „Emperia", sprawując nadzór nad ponad 200 sklepami, głównie pod kątem realizacji celów sprzedażowych i kosztowych, zarządzania budżetem operacyjnym, poprawianiu rentowności oraz efektywności biznesowej i funkcjonalnej sklepów.

23 października 2013 r. dołączył do „RUCH" S.A. jako dyrektor biura sprzedaży detalicznej. Jako członek zarządu kierował pionem detalicznym, będąc jednocześnie dyrektorem biura sprzedaży detalicznej.

Przypomnijmy, że 10 września do załogi spółki Wasz Sklep SPAR, operatora sieci, dołączył Tomasz Waligórski, który objął stanowisko dyrektora handlowego (CCO-Chief Commercial Officer). 2 listopada pracę w sieci rozpoczął Marek Szybalski, który został dyrektorem rozwoju strategicznego.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (20)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum